czwartek, 25 grudnia 2014

Powracamy do blogowania

Ciao !

Przez dłuższy czas nie dodawałyśmy postów, więc postaramy się to zmienić. W najbliższym czasie wprowadzimy więcej zmian. Mam tez do was prośbę żebyście pisali w komentarzach propozycje na posty, i piszcie co jeszcze możemy zmienić na naszym blogu . Mam nadzieje, że najbliższy post będzie napisany jak najszybciej. Z okazji świąt i zbliżającego się sylwestra chciałabym wam złożyć najserdeczniejsze życzenia . Życzę wam wszystkiego co najlepsze i wytrwałości w pisaniu blogów.

                                                              ~Tina~

4 komentarze:

 1. Mam nadzieję, że spędziłaś te święta w ciepłej oraz rodzinnej atmosferze ♥
  A to jest mój blog:
  http://poloness.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. w takim razie czekam na kolejne posty. Co powiesz na wspólną obs? Odpowiedź napisz u mnie na blogu. http://loveemyydreeam.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę, że jestem początkującą bloggerką więc mogę ci dać kilka rad "jak zacząć". Ogólnie ci mogę powiedzieć, ze fajnie się czyta twoje posty, ale pomyśl czy by nie zrobić designu w bardziej jasnych/pastelowych barwach. Takie są teraz "modne" w całej sferze blogsfery, i chętniej czytane. Ja osobiście jeszcze bardzo lubię jak są do postu dodawane duże, ładne zdjęcia najlepiej własnego wykonania. Ale oczywiście jak kto woli, to tylko moja opinia!
  Powodzenia w blogowaniu kochana ♥

  http://allexandrablog1.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Powodzenia w blogowaniu i wytrwałości :)
  izilleys.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

*Nie pisz : zapraszam do siebie, fajny post/blog

*Dziękujemy za każdy miły komentarz, ponieważ motywuje nas do dalszego blogowania :)